KONST / Litografier / Färglitografi 14203317
nr 1420 3317
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 208/360. Färglitografi. Bladets mått: 45x62cm, yttermått inklusive ram: 51x71cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:32:01
27/9 18:15:10
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö